Artykuły
Miasto Szkła

W tym tygodniu chciałbym zwrócić Państwa uwagę na historię i produkty huty szkła, która jest w naszej powszechnej świadomości. Krośnieńskie Huty Szkła były jednymi z największych w kraju w obu złotych okresach polskiego szklarstwa...

Urok starej porcelany...
Pani Ola zechciała się z Państwem podzielić zdjęciami oraz przemyśleniami na temat części swojej kolekcji porcelany. Ostatnimi czasy szczególnym zainteresowaniem obdarzyła ona porcelanę ze srebrnymi dekoracjami, najczęściej związanymi ze srebrnymi godami, a więc 25 rocznicy ślubu. 
Kategorie blog
Chmura tagów
II Konkurs Wielkanocny, zaproszenie do konkursu 0
II Konkurs Wielkanocny, zaproszenie do konkursu

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w II Konkursie Wielkanocnym.

 

Jak zwykle prosimy Państwa o przesyłanie nam zdjęć swoich dekoracji wielkanocnych ze szczególnym uwzględnieniem pięknych, starych bibelotów.

Na Państwa zdjęcia czekamy do Wielkiej Soboty (włącznie). Zdjęcia zaprezentujemy w Poniedziałek Wielkanocny.


Dla wszystkich biorących udział drobne rabaty, a na osobę, która prześle najciekawsze zdjęcie (wybranego przez nas oraz klientów sklepu) czeka bon w wysokości 100 zł do zrealizowania na naszym sklepie. Druga osoba może liczyć na bon w wysokości 50 zł, a trzecia 25 zł.

Aby wziąć udział wystarczy wysłać zdjęcie na nasz adres mailowy: sklep@retro-bibelot.pl W tytule wiadomości proszę wpisać: "Konkurs wielkanocny". Chcielibyśmy opublikować zdjęcia na blogu oraz profilach w mediach społecznościowych. Nie będziemy używać Państwa danych osobowych. Zdjęcia opiszemy imieniem i miastem Państwa zamieszkania/pochodzenia, także proszę o podanie tych danych w zgłoszeniu do konkursu.

 

Inspiracji można szukać w pierwszej edycji konkursu z zeszłego roku:
I Konkurs Wielkanocny

Komentarze do wpisu (0)

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl