Formy płatności

Zakupy na sklepie można opłacać na trzy sposoby:

1. Przelew (przedpłata) - Wraz ze złożeniem zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, w której zostaną podane dane do przelewu. Przesyłka będzie wysłana do dwóch dni od zaksięgowania Państwa wpłaty na koncie. Przesłanie potwierdzenia przelewu jest dla nas równoznaczne z otrzymaniem wpłaty. 

2. Gotówka (płatność przy odbiorze) - Dla wielu robiących zakupy po raz pierwszy jest to bezpieczniejsza forma płatności. Może być też wygodniejsza dla osób niekorzystających z bankowości elektronicznej. Niestety ze względu na dodatkowe czynności, które zobowiązana jest wykonać Poczta Polska, pobiera ona opłatę w wysokości 5 złotych od wykonania tej usługi. 

3. Paypal (przedpłata) - Ta forma ze względu na dodatkowe koszty nie jest przeze mnie preferowana. Można jednak zrealizować płatność używając jako odbiorcę mój adres e-mail sklep@retro-bibelot.pl, pod warunkiem, że koszty prowizji będą ponoszone przez zamawiającego. Jest to podstawowa forma płatności, którą wykorzystuję dla transakcji z osobami posługującymi się inną walutą niż polski złoty.

Przy wyborze sposobu płatności proszę kierować się przede wszystkim Waszą wygodą. Jeżeli mają Państwo potrzeby rozliczania się w inny sposób, proszę o wcześniejszy kontakt ze mną. Jeżeli jesteście Państwo moimi klientami po raz pierwszy, to zrozumiała jest dla mnie chęć skorzystania z pobrania.

 

Dane do przelewu przy przedpłacie:

nr konta: 22 1140 2004 0000 3102 5434 4297
bank: mBank

W tytule przelewu proszę o umieszczenie numeru zamówienia.

Odbiorca: Retro-bibelot
Adres: ul. Paderewskiego 67; 43-211 Piasek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl