Wyszukiwarka producentów
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie Poczty Polskiej) już od 250,01 zł.
Rezerwacje przedmiotów

Celem oszczędności na kosztach wysyłki umożliwiam rezerwacje/odkładanie przedmiotów. Proszę jednak o przestrzeganie zasad takiej usługi.

 

Rezerwacje dotyczą wysyłki przedmiotów oraz ich odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym lub w innym, wcześniej umówionym miejscu.

 

Odbiór w sklepie:

Przed wizytą w naszym sklepie zachęcam do dokonania rezerwacji wypatrzonych przedmiotów na naszej stronie internetowej, tak aby nie okazało się, że przed Państwa wizytą ktoś wcześniej dokona jej zakupu.

W przypadku, gdy planują Państwo odbiór w sklepie w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, to preferowana jest płatność gotówką przy odbiorze.

Gdy planują Państwo przyjechać po rzeczy w późniejszym terminie proszę o opłacenie przedmiotu przelewem.

Proszę o wpisanie w "uwagach do zamówienia" terminu planowanego odbioru zakupionych rzeczy.

 

Wysyłka odłożonych zamówień i odsunięcie terminu płatności:

W przypadku płatności przelewem możliwie jest odkładanie przedmiotów do uzyskania kwoty darmowej wysyłki, która w sklepie Retro-bibelot wynosi 250 zł. Proszę o bieżące opłacanie zamówionych przedmiotów, bez kosztów wysyłki. Informację o chęci odłożenia przedmiotu proszę przesłać w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia, zgodnie z regulaminem sklepu.

Zdaję sobie sprawę, że przedmioty przeze mnie oferowane nie są artykułami pierwszej potrzeby. Rozumiem, że są sytuacje, w których potrzebna jest chwila na odłożenie kieszonkowego na zakup ładnej rzeczy. Chętnie wydłużę nieco okres płatności, ale proszę wcześniej o kontakt i uzgodnienie okresu rezerwacji. Będę oczekiwał od Państwa terminu opłacenia przedmiotu, lub wysyłki w przypadku płatności za pobraniem.

Niektórzy z Państwa są bardzo mobilni i nie zawsze mają możliwość odbioru paczki. Proszę wtedy o kontakt w sprawie terminu wysyłki, tak aby paczka mogła być przez kogoś odebrana. Zwroty paczki powodują zwiększenie się kosztów wysyłki oraz zwiększają ryzyko uszkodzenia przedmiotu w transporcie.

 


Pewnie wiele z Państwa już się miało okazję przekonać, że łatwo idę na kompromis. Proszę jednak o to, żeby Państwa prośby były czytelnie sygnalizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium