Artykuły
Ogłoszenie wyników II Konkursu Wielkanocnego

Szanowni Państwo!

Dziękuję ślicznie za zaangażowanie w naszą Świąteczną zabawę! 
Dosłownie wszystkie Państwa zdjęcia stały na niezwykle wysokim poziomie!
Wybranie najciekawszych prac było zadaniem wyjątkowo trudnym.
W wybraniu najlepszych skorzystaliśmy z Państwa pomocy i nagrodziliśmy 4 z 20 nadesłanych prac.

II Konkurs Wielkanocny - zgłoszone prace i głosowanie.

Szanowni Państwo!


Poniżej przedstawione są prace biorące udział w II Konkursie Wielkanocnym. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za przesłanie zdjęć i życzę powodzenia w konkursie. Głosujących zapraszam do wskazania prac, które uznają Państwo za najciekawsze.

Kategorie blog
Chmura tagów
Ładne Dobre Poszukiwane. O wazonach z huty „Ząbkowice” - nasza relacja z wystawy 0

Ładne Dobre Poszukiwane. O wazonach z huty „Ząbkowice” - nasza relacja z wystawy

 

W ubiegłą niedzielę mieliśmy przyjemność brać udział w niezwykłym wydarzeniu. W warszawskim Centrum Kreatywności nasza przyjaciółka Weronika Sołtysiak zaprezentowała swoją kolekcję szkieł pochodzących z Huty "Ząbkowice". Weronika jest osobą, która ze swojej miłości do szkła uczyniła sposób na życie. Jej wiedza w zakresie historii zakładu, znajomości modeli i ich projektantów, a także metod produkcji szkła budzi w nas podziw. Spotkanie z nią jest zawsze okazją do usłyszenia ciekawej historii, wydobycia informacji. Weronika opracowuje naukowo dzieje fabryki, z naciskiem na okres powojenny i proces projektowania kolejnych modeli. Wszystkim tym, którzy interesują się wyrobami Huty Ząbkowice, czy szerzej szkłem prasowanym, polecam śledzić jej karierę i publikacje.

 

Ze względu na nasze obowiązki nie mogliśmy brać udziału w wernisażu wystawy. Na pewno ominęło nas spotkanie z wieloma ciekawymi osobami. Niemniej dzięki temu postanowiliśmy wziąć udział w innym ważnym wydarzeniu towarzyszącemu wystawie - aukcji charytatywnej. Kwota uzyskana z licytacji niezwykłych przedmiotów związanych z polskim wzornictwem zasili konto schroniska dla psów.

 

Dla wszystkich tych, którzy nie zdołali dojechać i zobaczyć niezwykłych przedmiotów na własne oczy, wraz z Weroniką, przygotowaliśmy krótką fotorelację.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl