Wyszukiwarka producentów
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie Poczty Polskiej) już od 250,01 zł.
KUPONY PODARUNKOWE

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi w sklepie Retro-bibelot.pl

 

Przygotowaliśmy dla Państwa kupony podarunkowe, którymi możecie obdarować bliskie Wam osoby. Dzięki kuponowi wskazana osoba będzie mogła skorzystać z rabatu podczas składania zamówienia.

 

Przygotowaliśmy 3 kwoty kuponów:
- 30 zł (odnośnik do oferty)
- 50 zł (odnośnik do oferty)
- 100 zł (odnośnik do oferty)

W związku z tym, że jest to nowa funkcja naszego sklepu zachęcam do dokładnego zapoznania się z regulaminem kuponów przygotowanej w formie FAQ (najczęściej zadawanych pytań).

Jakie strony biorą udział w transakcji z wykorzystaniem kuponu podarunkowego?
Sklep Retro-bibelot - wydaje i akceptuje kupony podarunkowe.
Kupujący - nabywa kupon podarunkowy i wskazuje obdarowanego.
Obdarowany - otrzymuje kupon rabatowy, który może wykorzystać podczas zakupów na stronie www.Retro-bibelot.pl lub w sklepie stacjonarnym.
- Kupujący nie może być jednocześnie obdarowanym.


Czym jest kupon podarunkowy?
Kupon rabatowy uprawnia wskazaną przez kupującego obdarowanego do skorzystania z rabatu na wskazaną kwotę.

Jak zamówić kupon podarunkowy?
Należy złożyć zamówienie, w którym znajdować się będzie kupon. Kupon dostępny jest podobnie jak pozostałe przedmioty na stronie. Należy przejść przez koszyk, złożyć zamówienie oraz go opłacić.

Jak kupujący ma wskazać obdarowanego?
Podczas składania zamówienia w etapie, w którym podaje się dane do wysyłki należy wpisać dane kupującego, a w "UWAGACH DO ZAMÓWIENIA" należy podać dane obdarowanego.

Jakie dane obdarowanego są nam potrzebne?
Wystarczy podać imię/nick osoby obdarowanej. Najważniejszy jest dla nas adres mailowy, na który prześlemy Kupon podarunkowy.

W jaki sposób obdarowany otrzyma kupon?
Kupon zostanie przesłany drogą elektroniczną na adres obdarowanego podany podczas składania zamówienia (w polu Uwagi do zamówienia).

Z Czego składa się kupon podarunkowy?
Wysłana przez nas wiadomość będzie zawierała informacje w formie tekstowej, oraz załącznika w formie PDF, na którym znajduje się kupon w formie graficznej. Co do zasady kupon stanowi hasło/kod rabatowy, który będzie zawarty w obu częściach wiadomości.

Jak wykorzystać kupon podarunkowy?
Aby skorzystać z kuponu obdarowany będzie musiał złożyć zamówienie w sklepie internetowym lub stacjonarnym. W sklepie internetowym należy wpisać hasło kodu podarunkowego w polu: "MAM KUPON RABATOWY", w polu tekstowym należy wpisać hasło przesłane w wiadomości.

Jak długo ważny jest kupon podarunkowy?
Kupon można wykorzystać wciągu roku od jego otrzymania (liczone od daty wysłania wiadomości e-mail).

Ile razy można wykorzystać kupon podarunkowy?
Kupon można wykorzystać tylko 1 raz. To znaczy, że gdy wykorzystamy hasło kodu rabatowego na wysokość 50 zł podczas zamówienia, którego wartość wynosi 30 zł, to pozostałej wartości nie można wykorzystać.

Czy kupujący otrzyma potwierdzenie otrzymania kuponu rabatowego przez obdarowanego?
Tak, otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającego jego wysłanie, ale nie otrzymają Państwo kodu/hasła rabatowego.

Czy kupujący będzie otrzyma potwierdzenie wykorzystania kuponu rabatowego przez obdarowanego?
Nie, taka informacja nie zostanie wysłana.

Czy kupon można zwrócić?
Tak, kupon może zostać zwrócony na prośbę kupującego. Obdarowany otrzyma informację, że jego kupon wygasł. Kupon można zwrócić do momentu jego wykorzystania przez obdarowanego. Po jego wykorzystaniu istnieje możliwość zwrotu konsumenckiego dotyczącego przedmiotu zamówienia, a nie samego kuponu. Wówczas prawa do zwrotu przysługują obdarowanemu.

Na co należy szczególnie zwrócić uwagę podczas składania zamówienia na kupon podarunkowy?
Proszę zwrócić uwagę na adres mailowy osoby obdarowywanej. W przypadku podania złego adresu, obdarowany nie dowie się o prezencie i nie będzie mógł z niego skorzystać.

Kiedy zostanie wysłany kupon rabatowy?
Kupon zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych od jego opłacenia przez kupującego.

Jak należy opłacić kupon?
Na adres mailowy kupującego zostanie wysłane standardowe potwierdzenie zamówienia. W przesłanym rachunku znajdą Państwo dane do przelewu. Istnieje również możliwość opłacenia Kuponu za pomocą usługi Paypal, ale należy liczyć się z dodatkową opłatą pobieraną przez tą instytucję. Rozliczenie gotówkowe jest możliwe jedynie podczas zakupów w sklepie stacjonarnym.

Czy jest możliwość wydrukowania kuponu?
Póki co nie mamy możliwości drukowania i przesyłania Kuponu na wskazany adres. Jeżeli chcą Państwo osobiści wręczyć kupon należy w polu "UWAGI DO ZAMÓWIENIA" podać swój adres mailowy (adres kupującego = adres obdarowanego). Wówczas otrzymają Państwo wiadomość z kuponem podarunkowym, którego załącznik będzie można wydrukować w ładnej formie.

Czy na kupon podarunkowy można otrzymać Fakturę VAT?
Co do zasady samo nabycie kuponu nie wiąże się z obrotem towarowym. Nie podlega więc opodatkowaniu. Dopiero w momencie wykorzystania kuponu, nabycia przedmiotu powstaje właściwy obrót towarem. Fakturę VAT lub inny dokument będzie można wystawić na transakcję, w której wykorzystany będzie kupon rabatowy. Wtedy powstaje właściwe zobowiązanie podatkowe.

Z kim kontaktować się w razie kłopotów z kuponem podarunkowym?
Proszę skontaktować się z właścicielem sklepu Retro-bibelot:
Rasheed Smoleń, Rymarska 2, 43-200 Pszczyna, adres mailowy: sklep@retro-bibelot.pl , tel. +48 794-283-457


Z poważaniem,
Rasheed Smoleń
www.Retro-bibelot.pl
tel. 794-283-457

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium