Wyszukiwarka producentów
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie Poczty Polskiej) już od 250,01 zł.
Licytacje

Licytacje!

  

 

Regulamin licytacji Retro-bibelot:

Licytacje dotyczą tych przedmiotów, których wycena jest dla nas kłopotliwa. 

Aukcje odbywają się na naszym profilu na portalu facebook.

Oferty (podbicia) składane są za pomocą komentarza pod postem na profilu. Oferty w odpowiedzi do czyjegoś komentarza nie będą uwzględniane.

W przypadku braku możliwości złożenia oferty w wyżej opisany sposób lub w przypadku ochrony swoich danych osobowych, możliwe jest skontaktowanie się ze mną (sprzedającym) za pośrednictwem poczty elektronicznej (sklep@retro-bibetot.pl) do 1 dnia przed zakończeniem aukcji. Wtedy będę mógł w Państwa imieniu złożyć ofertę. 

Data zakończenia składania ofert będzie widoczna:
- na ofercie przedmiotu na stronie www.Retro-bibelot.pl
- na każdym poście z licytacją na profilu Facebook
- dodatkowo zbiorczy katalog trwających aukcji będzie zebrany i przedstawiony w zakładce "Licytacje" na stronie www.Retro-bibelot.pl (bieżąca strona).

Planowane zakończenie aukcji podane jest w formacie "do". To oznacza, że jeżeli określę godzinę zakończenia aukcji jako 21:00, to ostatnie przyjętą ofertą będzie ta, zgłoszona o godz. 20:59:59. Posługujemy się czasem obowiązującym w Polsce, a korzystamy z zegara zamieszczonego w portalu Facebook. Proponuję jednak nie zwlekać do ostatecznego zakończenia aukcji.

Nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia aukcji. Oferty kupna poza licytacją nie będą uwzględniane. Każdy ma równe prawo do złożenia oferty.

Po pomyślnym zakończeniu licytacji proszę o skontaktowanie się ze mną za pomocą aplikacji messenger (z profilem Retro-bibelot) z tego samego konta, którego używali Państwo do składania ofert. W wiadomości proszę o podanie danych do wysyłki wraz z adresem mailowym. Na podany adres mailowy prześlę potwierdzenie zamówienia. Zaakceptowanie potwierdzenia i kosztów wysyłki będzie równoznaczne z zawarciem transakcji.

Zawierając transakcje w ten sposób jesteście Państwo chronieni takimi samymi przepisami prawa jak w przypadku zwykłej transakcji. Obowiązują zapisy Ustawy o Prawach Konsumenta. Macie Państwo 2 tygodniowy czas na zwrot przedmiotu w przypadku sprzedaży wysyłkowej. W przypadku sprzedaży z odbiorem w sklepie mają Państwo prawo do oceny przedmiotu przed jego odbiorem. Przed przystąpieniem do licytacji proszę o zapoznanie się z regulaminem sklepu Retro-bibelot oraz kosztami wysyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium